Cihangir Yoga'nın Temelleri 200 Saat

Cihangir Yoga’nın beklenen 200 Saat Temel Yoga Uzmanlık Programı 13 Kasım'da yeniden başlıyor.

Cihangir Yoga'nın Temelleri 200 Saat

13 Kasım 2020 - 07 Mart 2021
İstanbul
Cihangir Yoga Canlı Yayın
  • Etkinlik Süresi :
  • CANLI
  • 05301566468

Etkinlik Detay Bilgi

Cihangir Yoga’nın Temelleri 200 saat – CANLI YAYIN  

13 Kasım-7 Mart 

Cihangir Yoga’nın beklenen 200 Saat Temel Yoga Uzmanlık Programı 13 Kasım'da yeniden başlıyor. Tamamı Canlı Yayın olarak sunulacak olan bu program deneyimli ve sevilen Cihangir Yoga uzmanları Naz Sarman, Bade Gül Kılınç ve Fırat Tosun tarafından verilecek. Yeni döneme uygun olarak yenilenen içeriği ile Canlı Yayın derslerini en efektif şekilde kullanan bu program stüdyo derslerine gelemeyen ve istanbul dışından bu eğitimi almak isteyen öğrencilere de katılma olanağı sunuyor. Yoga bilgisini ve pratiğini geliştirmek isteyen herkese açıktır. 

Programımız Yoga Alliance Onaylıdır. 

Bilgi ve Kayıt için : info@cihangiryoga.com

Uzmanlaşma Programı’na kayıt olanlar, program süresince CY Canlı Yayın seanslarına ücretsiz olarak katılabilecek ve ayrıca stüdyo üyeliğinden %20 indirim ile faydalanabilecektir.

Online Buluşma Tarihleri : 

1.Buluşma 13-15 Kasım

2.Buluşma 27-29 Kasım 2020

3.Buluşma 11-13 Aralık 2020

4.Buluşma 25-27 Aralık 2020

5.Buluşma 8-10 Ocak  2021

6.Buluşma 29-31 Ocak 2021

7.Buluşma 19-21 Şubat 2021

8.Buluşma 5-7 Mart 2021

Saatler; 

Cuma 19.00 - 22.00

Cumartesi -Pazar 10.00 - 18.00

*Stüdyomuzda Covit 19 nedeniyle uygulanan kısıtlamaların kaldırılması durumunda sürpriz Stüdyo buluşmaları da yapabiliriz. 

Program Detayları:

Bu programda hatha yoga duruşları ve varyasyonları en gelişmiş yaklaşımlarla, ayrıntılı bir şekilde öğretilecektir. Katılımcılar, hatha yoga duruşlarını uygulama ve aktarma metodlarını, destekleyici nefes ve meditasyon teknikleri ile deneyimleyeceklerdir. Programı tamamlayan katılımcılar 200 saatlik uluslararası Yoga Alliance sertifikasına sahip olacak ve temel seviyede Yoga bilgilerini aktarabileceklerdir. 200 saatlik bu programda katılımcılar uzmanlardan her konuda tam destek alabilecek ve hayatlarında yapmak istedikleri değişimler için özgüven ve ilham kaynağı bulacaklardır.

Cihangir Yoga’nın Temelleri Türkiye’nin en prestijli Yoga Uzmanlık programı olarak tanınmaktadır.  Programı tamamlayanlar, uluslararası geçerliliğe sahip olan alacakları bu sertifika ile pratiklerini ve bilgilerini yurt içinde ve yurt dışında aktarabilecekler. 


(Programdan fayda sağlamanız için CY'nin sunduğu Canlı seansların minimum 20 yoga  pratiğine katılımınız önemle tavsiye edilmektedir.) 

Programın Amacı:

200 saatlik bu temel hatha yoga uzmanlaşma pogramında, yoga öğrencilerine, hatha yoga pozları ve varyasyonları en gelişmiş yaklaşımlarla aktarılacaktır.

Pozları uygulama ve başkasına aktarma metodları ayrıntılı şekilde anlatılacak pozları destekleyici nefes ve meditasyon teknikleri de uygulanacaktır.

Katılımcılar yoga uzmanlaşma deneyimlerinde güvenli, sağlam, anatomiye hakim, açık ve yoganın kalbini özümsemiş olarak duyarlı ve yaratıcı olacaklar. Katılımcılar ilk günden birbirini destekler şekilde ilerleyen teori ve pratik bölümleri sonucu farkındalık içinde, kalpten hissederek, bilginin ardındaki mantığı anlayarak, temel düzeyde bildiklerini başkalarına aktarabileceklerdir.

Kimler Katılabilir?

Meraklı bir yoga katılımcısı olarak kendini geliştirmek ve bilgilerini derinleştirmek isteyenler,

Yoga’da uzmanlaşıp başkalarına da bu bilgileri aktarmak isteyenler,

Uzmanlaşma süreci hem fiziksel hem de psikolojik açıdan yoğun bir süreç olacağından, bu yoğun disiplin gerektiren döneme hazırlıklı olanlar bu programa katılabilir.

Sertifika

Program sonunda katılımcılar 200 saatlik Yoga Alliance onaylı sertifika almaya hak kazanır. (www.yogaalliance.org)

Detaylı bilgi ve kayıt için: info@cihangiryoga.com