Alev Belviranlı ile İş ve İşletme olarak Yoga Yönetimi - Stüdyo + Canlı Yayın

Alev Belviranlı ile İş ve İşletme olarak Yoga Yönetimi - Stüdyo + Canlı Yayın

16 Aralık 2022 - 16 Aralık 2022
İstanbul
CY Caddebostan + Canlı Yayın
  • Etkinlik Süresi : 3 saat
  • CANLI
  • 05301566468

Etkinlik Detay Bilgi

Alev Belviranlı ile İş ve İşletme olarak Yoga Yönetimi  (Stüdyo + Canlı Yayın)

16 Aralık 2022
Saatler: 18.30 – 21.30
 

Stüdyo 500 TL

Canlı Yayın  400 TL

 
Hayalindeki işi yapma zamanı ‘şimdi‘  değilse ne zaman ? Bu program 200 Saat Temel Yoga Hocalık sertifikası almış kişilerin yoga aşkını ‘yoga işi’ne çevirmek için kılavuzluk etmek üzere tasarlandı!
 
10 senedir Cihangir Yoga’nın yöneticiliğini yapan Alev Belviranlı, yoga stüdyosu açmanın ve işletmenin inceliklerini kendi tecrübelerinden anlatırken aynı zamanda başarılı bir yoga hocasının kendi markasını büyütmesi için gerekli unsurları da işleyecek.
 
Cihangir Yoga 300 Saat İleri Seviye Yoga Yolu’nun parçasıdır. Aynı zamanda yogayı hayatının daha bütününe katmayı isteyen meraklı yoga öğrencilerine de açıktır.
 

Alev Belviranlı kimdir ?

Kendisini şanslı hisseden birisi. Birinci şansı 2001 yılında ilk kez yoga ile tanışmış olması. İkinci şansı ise 2006’da Cihangir Yoga ile tanışmış olması. 2006’dan beri Cihangir Yoga’nın öğrencisi, 11 senedir yöneticisi son senedir ise yönetici ortağı. 16 senelik CY serüveninde binlerce etkinlik düzenledi, yüzlerce hocanın yetişmesine önayak oldu, krizler yönetti,en önemlisi de insanları yogayı hayatlarının merkezine oturtan süreçlere şahitlik etti, destek verdi.

Kariyerine yazar olarak Doğan Holding’te başlayan Alev, Milliyet gazetesi, Capital ve Ekonomist dergilerinde yazarlık ve editörlük yaptı. 2000 yılında internet sektörünün yükselişi ile birlikte sektör değiştirdi. Hisse senedi alım satımına olanak sağlayan bir dijital platformun kuruluşunda yer aldı.

2001-2004 yılları arasında ABD’de Silikon Vadisi’nde yeni teknolojileri takip etti, Türkiye’deki yayınlara yazılar hazırladı.  ABD’de yoga ve şifa teknikleri ile tanıştı ve hayatı da bu noktadan sonra değişmeye başladı.

Daha mutlu bir dünyanın olabileceğini, bir birey olarak daha huzurlu ve mutlu yaşanabileceğini, ‘başka bir dünyanın mümkün’ olabileceğini deneyimliyordu. O günden sonra yoga, meditasyon, beden terapileri gibi konularda eğitimler almaya başladı.

Güneydoğu Asya seyahatleri sırasında Master Mantak Chia ile çalışma fırsatı buldu ve Chi Nei Tsang Terapisine gönül verdi. Bir yandan şifa teknikleri ile ilgili eğitimler alırken, bir yandan da çalışmaya devam ediyordu.

2011 yılında, Cihangir Yoga yönetimine geçmeden önce 4 sene boyunca büyük bir holdingin interaktif kanallar yöneticiliğini yaptı. Yıldız Holding bünyesine bağlı yüzlerce markanın web sitesi, dijital lansman ve reklamlarını yönetti. 2010 – 2011 arasında Chi Nei Tsang terapisi olarak çalıştı.  2011 yılında ise öğrencisi olduğu Cihangir Yoga’nın başına geçti. Tüm bilgisini, sevgisini, deneyimlerini Cihangir Yoga aracılığı ile insanların şifa bulmasına katkı sağlamak üzere sunuyor.