Cihangir Yoga Mentorluk Programı Haziran-Aralık 2023– Stüdyo ve Canlı Yayın

Cihangir Yoga Mentorluk Programı Haziran-Aralık 2023– Stüdyo ve Canlı Yayın

19 Haziran 2023 - 17 Aralık 2023
İstanbul
CY Caddebostan+Canlı Yayın
  • Etkinlik Süresi : 6 ay
  • CANLI
  • 05301566468

Etkinlik Detay Bilgi

Cihangir Yoga Mentorluk Programı – Stüdyo ve Canlı Yayın
Tarihler : 19 Haziran- 17 Aralık 2023

Fiyat:
Stüdyo: 8500 TL
Online : 7225 TL

Yıllardır İstanbul stüdyolarımızda sunduğumuz ve yeni Yoga uzmanlarının yetişmesine olanak tanıyan mentorluk programımız Haziran ayında yeniden açılıyor. İstanbul ve online olanaklarla tüm Türkiye’den katılımcıya açılan programımız hem Online Platformumuzda hem de kısıtlı sayıda adaya Caddebostan stüdyomuzda ders verme olanağı açıyor. 

Deneyimli Cihangir Yoga uzmanları liderliğindeki bu programda, yoga uzman adayları 6 ay süresince tecrübeli bir ekiple birebir çalışarak yoga bilgilerini başkaları ile paylaşmayı öğrenecekler.
Pek çok güçlü yoga uzmanını yoga topluluğuna kazandıran Cihangir Yoga Mentorluk Programı aynı zamanda Cihangir Yoga’da uzman olma yolundaki sürecin de önemli bir parçasıdır ve Cihangir Yoga 300 Saat İleri Seviye Yoga Yolu programına dahildir.

Program Detayları:
Chris Chavez tarafından oluşturulan bu program Bade Gül Kılınç ve Fırat Tosun liderliğinde, deneyimli CY eğitmenlerinden oluşan bir ekip tarafından yönlendiriliyor ve yeni yoga uzmanları için paha biçilmez bir tecrübe oluşturuyor. 6 ay süresince Cihangir Yoga Canlı Yayın Platformu’nda veya Caddebostan stüdyomuzda seans vererek ve tecrübeli uzmanlarla birebir çalışarak uzmanlık yolunda önemli bir deneyim kazandırılıyor. Bu dönem profesyonel olarak çalışmaya başlamak için gereken özgüveni sağlamak açısından önemli bir adımdır. 

Hangi belge alınır ? 
Mentorluk Programı deneyimi aynı zamanda Cihangir Yoga’da uzman olma yolundaki uzmanlaşma sürecinin önemli bir parçasıdır. Cihangir Yoga 300 Saat İleri Seviye Yoga Yolu programına dahildir. 
Bu paketten alacağınız saatler Yoga Alliance saatlerine de sayılmaktadır. 

Kimler katılabilir ? 
Programa katılabilmek için Cihangir Yoga’da en azından bir uzmanlık programını tamamlamış olmanız gerekmektedir. Cihangir Yoga’da katılmış olduğunuz bir uzmanlık programı yoksa  İleri Seviye Uzmanlık Programı’nızı Cihangir Yoga’da sürdürmeyi arzuluyorsanız başvuru formunuzda bunu mutlaka belirtin. CY Programları dışında bir 200 Saat Temel Uzmanlaşma Programı’nı bitirmiş olan kısıtlı sayıda adaya da yer açılacaktır. 

Program Kapsamı:
1-Seans Verme: Cihangir Yoga Online Platform’da ya da Caddebostan Stüdyomuzda  6 ay 24 Seans verme.
2-On altı Dinamik Ders Gözlemleme: Yoga Uzmanı olma yönünde en önemli öğrenimlerden birisi seansları aktif bir şekilde gözlemlemektir. Dinamik/Interaktif Gözlem ile Cihangir Yoga uzmanlarının online seanslarını gözlemlemek zorunludur.
3- Aktif Geri Bildirim: Cihangir Yoga’da vereceğiniz 24 seansın 2′sine Cihangir Yoga uzmanlarımızdan katılım sağlanacak ve verdiğiniz seansla ilgili geri bildirimde bulunulacaktır.
4- Buluşmalar: Program boyunca toplam 2 kez tüm katılımcıların birlikte olacağı toplantılara gelmelisiniz. Bu toplantılarda seans verme ve yoga uzmanlığı konusunda temalar işlenecektir.
5- 2 grup çalışmasında ise aktif bir şekilde yoga pratiği yapma, seans verme ve geri bildirim alma yapılacaktır. Bu grup çalışmasının temelinde seans verme tekniğiniz ile ilgili kişisel geri bildirim alma vardır.

Mentorluk Programı’na başvuru yapmak için info@cihangiryoga.com adresine yazabilirsiniz.

50 Saat aşağıdaki şekilde dağılmaktadır;
24 saat seans verme
16 saat aktif gözlem
8 Saat grup çalışması
2 saat geri bildirim

*Başvuru için 15 Mayıs'a kadar  info@cihangiryoga.com mail atabilirsiniz.