Meghan Currie Cihangir Yoga'da!

Meghan Currie Cihangir Yoga'da!

15 Temmuz 2023 - 16 Temmuz 2023
İstanbul
CY Caddebostan + Canlı Yayın
  • Etkinlik Süresi : 2 Gün
  • CANLI
  • 05301566468

Etkinlik Detay Bilgi

Meghan Currie Cihangir Yoga’da! Stüdyo + Canlı Yayın

15-16 Temmuz 2023

Saatler : 11.30-14.00 ve 15.00 -17.30

Ücret :

Stüdyo 5.865 TL

Canlı Yayın 5.150 TL

Cihangir Yoga, yogaseverlerin gönlünde taht kuran Meghan Currie’yi 2 günlük ‘’Aşktan Hareket Et’’ atölyesiyle ağırlıyor

Aşktan Hareket Et, Size ait tüm lezzetlerin tadını çıkarmanız için bir fırsattır! Beden-zihin mucizesi aracılığıyla iç katmanlarınıza uzanacak kapsamlı bir maceradır.

Benliğinizin derinine oyunsu bir yolculuğa çıkacağınız bu atölyede Meghan Currie ile unutamayacağınız bir deneyim yaşayacaksınız!

Bilgi ve kayıt için : info@cihangiryoga.comwww.cihangiryoga.com

Aşktan Hareket Et – 2 Günlük Yoğun Atölye

Aşk, tüm Tabiat Ana'nın vızıltısıdır. Güneşin sıcaklığı. Ayın kristal ışığı. Vücudun doğal uğultusu. Nefesin gelgiti. Aşk en basit şeydir, tüm gürültüyü atabildiğimizde geriye kalandır.

Yaşamımızda sevgi ya da korku’dan yola çıkarak hareket etmeyi ve yaratmayı seçme gücüne sahibiz. Kendimize sormamız gereken anahtar soru şu: Enerjimi sevgiden mi yoksa korkudan mı alıyorum? Sevginin titreşiminden harekete geçme seçeneğine sahibiz ve bunu yaptığımızda hayata karşı değil, onunla birlikte akmaya başlarız.

Aşktan Hareket Et Atölyesi’ndeki her oturum bir öncekinin üzerine inşa edilecek ve hepsi nefes odaklı akıcı vinyasa serilerinin, kişisel iç gözlemin ve karmaşık hareket kalıplarının ve karmaşık duruşları parçalamak için bilgilendirici duraklamaların bir birleşimi olacak. Hepsi, daha derinlerde bağlantı kurmak için kasıtlı diyalog ve sessiz alanla iç içe geçmiştir.

Benliğin derinliklerine eğlenceli bir yolculuk için Meghan’a katılın. Move From Love, Size ait tüm lezzetlerin tadını çıkarmanız için bir fırsattır! Beden-zihin mucizesi aracılığıyla iç katmanlara uzanan kapsamlı bir maceradır.

Hareket etmek, nefes almak, akmak, kaynamak, büyümek ve bağlantı kurmak için bir araya gelelim. Her seans, uygulamanızı başka bir lezzet düzeyine taşıyarak tam bir dönüşüm yolculuğu yaratmak için bir sonraki seansla birlikte örülür!

*Her uygulama bir öncekinin üzerine inşa edildiğinden, 4 seansa da kaydolmanız önerilir. Hafta sonunun tamamına katılmanın bir sonucu olarak, uygulamanızda daha kapsamlı bir büyüme ve uygulamanın hayatınıza daha derin bir şekilde entegre olduğunu göreceksiniz.