Kriz Zamanları için Bhagavad Gita Çalışma Grubu - Carlos Pomeda ile CANLI YAYIN

Kriz Zamanları için Bhagavad Gita Çalışma Grubu - Carlos Pomeda ile CANLI YAYIN

06 Ocak 2021 - 17 Şubat 2021
İstanbul
Cihangir Yoga Canlı Yayın
  • Etkinlik Süresi :
  • CANLI
  • 02163609990

Etkinlik Detay Bilgi

Kriz Zamanları için Bhagavad Gita  - Carlos Pomeda ile CANLI YAYIN 

6 Ocak - 24  Şubat 2021

Dünyanın en saygın Yoga geleneği hocası Carlos Pomeda ile birlikte 8 hafta boyunca yoganın temel kaynağı Bhagavad Gita’nın derinliklerine ineceğiniz bir çalışma. 

Her çarşamba akşamı 20.00 - 22.00 arasında toplanan bu grupta;  Kriz zamanlarında nasıl ayakta kalabilirim ? Doğru aksiyon nedir? Yoga'da sevginin yeri nedir ? Günlük yaşantımızda yoganın rolü nedir ? gibi sorulara bu temel kitabın yorumları ile cevaplar bulacaksınız. İster 1 hafta ister 8 hafta katılabileceğiniz bu gruptan alacağınız saatler Cihangir Yoga 300 Saat Dönüştürücü Yoga Yolu programına dahildir. 

Buluşma tarihleri; 6,13,20,27 Ocak, 3,10,17,24 Şubat 2021

Fiyat : 1 Buluşmaya katılım : 125 

8 Buluşmaya Katılım : 880 TL

Bu çalışma grubu minimum 10 kişi ile açılacaktır. 

Bilgi ve kayıt için : www.cihangiryoga.com

info@cihangiryoga.com

Kriz Zamanları için Bhagavad Gita

Bu zorlu zamanlarda, rehberlik ve ilham almak için nereye bakabiliriz? Bu soruya verilecek en kolay cevap, yoganın kadim kaynağı Bhagavad Gita olacaktır.

Bu metin belki de yoga tarihindeki en etkili metin olmuştur; bu pek de azımsanacak bir iddia değil elbette. Bhagavad Gita’yı bu meselelerle böylesine ilgili yapan nedir? Gücü nereden kaynaklanıyor?

Bunun cevabı, çalkantılı zamanlarda kişinin kendine nasıl merkezde kalabilirim gibi soruları sormasında yatar. Doğru eylem nedir? Aşk, yogada bir rol oynar mı? Yoganın günlük aktivitelerimizde herhangi bir rolü bulunuyor mu? Peki ya bilgi, o ne olacak? vs, vs. Bu gibi sorulara vereceğimiz cevaplar sadece pratiğimize değil, hayatımızın geri kalanına da anlam, derinlik ve neşe getirme kapasitesine sahiptir.

Bu çalışma grubu serisinde, bu ufuk açıcı metnin inceliklerini, özellikle hayatımıza pratik bir şekilde uygulanmasına vurgu yaparak keşfedeceğiz.

Yoga geleneğinin temel metinlerinden biri olan Bhagavad Gita’nın bu ilham verici çalışmasında siz de bize katılın.