Etkinlikler

Cihangir Yoga’da Dönüşüm Zamanı


— 12:00 am
CihangirYoga_DonusumZamani_Header_

Cihangir Yoga’da Dönüşüm Zamanı

14 sene önce çıktığımız yolda bize eşlik eden ağacımız bugün yenileniyor. Dallarımız tazelendi, köklerimiz hep aynı. Hayallerimiz ise uçsuz bucaksız!

Bir süredir tazelenmek, hafiflemek ve canlanmak için kendimizi yenileme sürecindeydik. Bugünden itibaren yolumuza yeni yüzümüzle devam ediyoruz.

İletişimde daha sade bir dile geçtik. Logomuz yenilendi ve yaşamla bağlantımızım muhteşem bir yansıması olan 2019’un rengi “Yaşayan Mercan” ı yeni rengimiz olarak seçtik. Websitemiz yenilenme sürecinde, çok yakında yayında olacak. Birçok yoga geleneği ve sisteminin harmanlanmasıyla oluşmuş ve yılların deneyimi ile olgunlaşmış, Cihangir Yoga eğitimlerinin temelini oluşturan kendimize özgü yoga stilimizi CY methodu olarak isimlendirdik. Herkese yogayı ulaştırmak için İzmir başta olmak üzere üç farklı şehre doğru yola çıktık, size geliyoruz.

Türkiye’nin köklü ve ilham veren yoga okulu olarak misyonumuz gelecek nesillere yaşam yollarında yoga ışığında öncülük etmektir. Yüzümüzü değiştirmek bu yolda attığımız ilk adım oldu. İlerleyen dönemlerde daha bir çok gelişme, yenilik ve açılımla sizlerle olacağız.

Bu vesile ile süreçte emekle çalışan bütün iç ekibimize, destek veren danışmanlarımıza ve en önde sizlere sonsuz teşekkürler.

En yakın zamanda sizleri stüdyolarımıza bekliyoruz.

Derslerde görüşmek üzere.

Sevgilerimizle,

Cihangir Yoga Ailesi

Daha Hafif, Daha Güçlü!

İletişimde daha sade, hafif, ilham veren ve açık bir dile geçtik. Topluluğumuzla iletişim sıklığımızda sadeleşmeye gittik. Bütün bu değişiklikler ve dönüşüm hikayemizin etkilerini taşıyan yeni bir logomuz oldu. 2019’un rengi, yeni rengimiz ‘Yaşayan Mercan’ bize ve yollarımızın kesiştiği tüm canlara bol şans getirsin!

CY Methodu ile Kendinin En İyisi Ol!

Cihangir Yoga’nın uzun yıllar içinde, bir çok farklı stili harmanlayarak ve yılların deneyimi ile olgunlaştırarak oluşturduğu kendine özgü yogaya yaklaşımını CY methodu olarak isimlendirdik. Bu method, sizi en iyi versiyonunuza dönüştürme vizyonuyla oluşturuldu. Birbirinden renkli ve zengin uzmanlarımızın kendi renkleri ile paylaştığı bu method ile sizleri yoga ve yaşam yolculuğunuzun her aşamasında güvenle desteklemeye devam edeceğiz.

Cihangir Yoga Yolda!

İlk defa 2017’de Ankara’ya açtığı yeni stüdyosu ile İstanbul dışında da faaliyet göstermeye başlayan Cihangir Yoga, 2019’da İzmir başta olmak üzere 3 farklı şehirde açacağı uzmanlık programları ile daha geniş kitlelere yogayı ulaştırmayı hedefliyor. Bugüne kadar bize ulaşamamış bir çok kişi de bu sayede bizlerle ve yılların birikimi ile oluşan CY Metodu ile yogayla tanışabilecek ve yoganın dönüştürücü gücü ile yaşamını iyileştirebilecek.

Yeni ve Kullanıcı Dostu Websitesi!

Websitemizi kullanıcı dostu bir tasarım ile yeniledik. Artık aradığınız bilgiye çok daha kolay ve hızlı ulaşabileceksiniz. Ders kayıtlarınızı, üyelik yenilemelerinizi ve atölye/program kayıtlarınızı websitemiz üzerinden online olarak yapabileceksiniz. Yeni websitemiz çok yakında yayında!